Registrační formulář pro vložení nabídky pomoci

Vyplňte kontaktní informace o sobě a další informace o pomoci, kterou nabízíte. Po odeslání formuláře Vám do emailu přijde odkaz, prostřednictvím něhož ověříte svůj email. Ten bude sloužit jako vaše přihlašovací jméno do uživatelského účtu se seznamem vašich nabídek pomoci.

Nabídky z většiny kategorií budou na platformě pomahejukrajině.cz zveřejněny všem, kteří zde pomoc hledají. Vaše osobní údaje nebudou u nabídky uvedeny. Ten kdo o pomoc požádá, Vás bude kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Pouze nabídky ubytování, administrativní pomoci v institucích, velké nabídky a jiné nabídky (které se nevešly do nabízených kategorií) se zobrazí pouze registrovaným uživatelům z pomáhajících organizací, a to z důvodu větší bezpečnosti a ochrany vašeho soukromí.

Položky označené * jsou povinné

Vaše kontaktní údaje

Můžete mne kontaktovat

Hovořím těmito jazyky

Co mohu nabídnout (můžete vybrat více možností):

Nabídky ubytování budou zpracovávat kolegové z organizací nebo obcí v místech potřeby. Ti Vás také budou kontaktovat v případě zájmu o Vaši nabídku. Prosíme, specifikujte svou nabídku co nejpřesněji.

Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídky tlumočení a překladů, vítáme profesionální i laické služby, ideální je, pokud máte už nějaké zkušenosti. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabízejte, prosíme, pouze dopravu materiálu nebo stěhování v ČR, nikoliv pouze převoz osob z hranic. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídky budou zpracovávat kolegové z organizací nebo obcí v místech potřeby. Ti Vás také budou kontaktovat v případě zájmu o Vaši nabídku. Prosíme, specifikujte svou nabídku co nejpřesněji.

Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídky budou zpracovávat kolegové z organizací nebo obcí v místech potřeby. Ti Vás také budou v případě zájmu kontaktovat.

Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Doučování dětí nebo dospělých - čeština, ostatní předměty. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Sportovní aktivity, kulturní akce, kroužky, dětské kluby apod. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídky pomoci se vzděláváním ve školách - při výuce, v družině, MŠ... Nabídky budou zpracovávat kolegové z organizací nebo obcí v místech potřeby. Ti Vás také budou v případě zájmu kontaktovat.

Nabídka kurzů a výuky češtiny. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Adaptační skupiny podle Lex Ukrajina - nabídka prostor a práce v adaptační skupině. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídka učebnic a materiálů k výuce češtiny nebo k výuce v ukrajinštině nebo ruštině. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídky zdravotní a sociální péče včetně pomoci seniorům, handicapovaným nebo služby porodních asistentek. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídky pomoci a péče o domácí zvířata. Vaše nabídka bude veřejně dostupná (bez osobních údajů) a kdokoliv Vás bude moci kontaktovat prostřednictvím formuláře.

Nabídky od velkých firem, hromadné nabídky atd. Nabídky budou zpracovávat kolegové z organizací nebo obcí v místech potřeby. Ti Vás také budou v případě zájmu kontaktovat.

Poptáváme hlavně pomoc, popsanou v kategoriích výše. Pokud však máte jedinečnou nabídku pomoci, která se nevejde do žádné kategorie, napište nám prosím sem. Nabídky budou zpracovávat kolegové z organizací nebo obcí v místech potřeby. Ti Vás také budou v případě zájmu kontaktovat.